Hakkımızda

AD Hukuk Bürosu yılında Av.Nasıf Aydın Dölek tarafından kurulmuştur. AD Hukuk bürosu hukukun üstünlüğünü, evrensel hukuk ilkelerini benimseyerek hukuki konularda danışmanlık yapan ve müvekkilleri ile son derece şeffaf ve etkili iletişimi ilke edinmiştir. 

Kuruluşundan bu yana hizmet verdiği çalışma alanlarında oldukça tecrübe kazanan ve her geçen gün daha geniş bir çerçevede hukuksal hizmet veren AD Hukuk Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla, çalışma alanlarında departmanlara ayrılarak müvekkillerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

İş anlayışımız,  mecrasında, doğru ve uygun vasıtalarla sunulan her  fikir mutlaka taraftarını oluşturur. Bu anlayışla kurgulanan her davanın kazanılması tesadüf değildir. Disiplin, etkin takip ve uygun vasıtaların kullanımı amacın gerçekleştirilmesinde, amaç kadar değerli olduğu kanaatindeyiz.

Hukuk ofisimiz bir çok branşta uzman avukatın  çalıştığı  bir ofistir. Ofisimizde, Ticaret Hukuku, Kooperatifler Hukuku, Şirketler Hukuku ,İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ,İcra İflas Hukuku, Ceza Hukuku  olmak üzere birçok alanda  hizmet verilmektedir. Faaliyet alanımızda, her türlü hukuki uyuşmazlığın çözümünü sağlamakla birlikte özellikle , İnşaat Hukuku, kat karşılığı inşaat yapımı sözleşmeleri, her türlü İnşaat sözleşmeleri, Kentsel dönüşüm sözleşmeleri ve kentsel dönüşüm prosedürlerinin oluşturulması, Kooperatif Hukuku, Ticaret hukuku ve Şirketler Hukuku , Şirket Hukuk Müşavirlikleri ,ana faaliyet alanımızdır.