Aydın Dölek

N. Aydın Dölek Avukat

N. Aydın Dölek

1966 tarihinde Mersin – Silifke’ de doğan Av. Nasıf Aydın Dölek, Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesini 1988 tarihinde bitirerek mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra ilk olarak Mersin Merkezde serbest avukatlık yapmaya başlamıştır.

Av. Nasıf Aydın Dölek, İstanbul’ da tanınmış önemli inşaat şirketlerinden KC Grup İnşaat firmasında önce hukuk danışmanlığı ve daha sonrasında yükselerek Genel Müdürlüğünü yapmıştır. Bu süre içerisinde inşaat hukuku ve kentsel dönüşüm ile ilgili çok ciddi bir deneyim kazanarak kurduğu hukuk firması ile farklı firmalara inşaat ve kentsel dönüşüm ile ilgili hukuki danışmanlık yapmıştır.

Hukukla ve avukatlıkla iştigal yanında pek çok sivil toplum kuruluşları ve derneklerde yöneticilik yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Bununla birlikte bir siyasi partide de görev almıştır.

Seher Atik Avukat

Seher Atik

1996 Tarihinde Mersin – Silifke’ de doğan Av. Seher Atik, Silifke Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirmiştir.

İstanbul Barosuna kayıtlı Av. Seher Atik, Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Bunun dışında sivil toplum kuruluşları ve derneklere üyeliği bulunmaktadır.

A&D Avukatlık Bürosu

Bu internet sitesi ve sitede bulunan her türlü bilgi, materyal ve sair içerik, Avukatlık Kanunu ve ilgili diğer mevzuat ile; reklam yasağı başta olmak üzere; Türkiye Barolar Birliği’nin Avukatlık Meslek Kuralları gözetilerek sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde, reklam ve sair ticari amaç taşımamaktadır.